046W niedzielę, 11. grudnia 2016 roku w świetlicy wiejskiej w Dębowie spotkali się seniorzy naszej parafii na tradycyjnym opłatku.

Uroczystość przygotowało Stowarzyszenie "Michał" działające przy parafii św. Michała Archanioła w Dębowie. Przybyłych seniorów w imieniu Stowarzyszenia przywitała i złożyła im świąteczne życzenia, Pani Wanda Chudy. Do życzeń przyłączył się Starosta Powiatowy Pan Tomasz Miłowski oraz przedstawiciele władz gminnych. Po krótkiej modlitwie i odczytaniu tekstu Ewangelii św. przez ks. Waldemara Krawczaka - proboszcza dębowskiej parafii, zgromadzeni łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia świąteczne po czym przystąpiono do spożywania wieczerzy. Po wieczerzy chór uczniów ze szkoły w Olszewsce zainicjował śpiewanie kolęd.

{ppgallery}debowo/galerie/20161211wigiliaseniorowwdebowie{/ppgallery}