majoweNabożeństwo Majowe
W maju oddajemy Maryi cześć i należną chwałę poprzez nabożeństwa majowe.Matka Boża ciągle się o nas troszczy, ochrania, wstawia się za nami do Boga oraz wyprasza potrzebne łaski i dary. Darzy bezgraniczną miłością, która nie ma granic! Ona jest wspaniałym wzorem miłości i posłuszeństwa.

czerwcoweNabożeństwo Czerwcowe
Czerwiec poświęcony jest Jezusowi Chrystusowi, którego właśnie w tym czasie czcimy w sposób szczególny w nabożeństwach dedykowanych Jego Najświętszemu Sercu. Nabożeństwo czerwcowe składa się z adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

rozancoweNabożeństwo różańcowe
Październik jest miesiącem poświęconym modlitwie różańcowej. We wszystkich katolickich kościołach gromadzą się wtedy wierni na wspólną modlitwę różańcową.

roratyRoraty
W czasie całego Adwentu, odprawiane są Roraty. Są to Msze święte ku czci Najświętszej Maryi Panny, odprawiane bardzo wczesnym rankiem. Ich nazwa pochodzi od słów łacińskiej pieśni- „Rorate caeli desuper” („Spuśćcie rosę, niebiosa”).
Roraty w Dębowie we wtorek, czwartek i piątek. W Dębionku poniedziałek i środę.

drogakrzyzowaDroga Krzyżowa
W piątki Wielkiego Postu adorujemy Chrystusa w Jego drodze na Golgotę. Tradycja odtwarzania Drogi Krzyżowej wywodzi się z Jerozolimy, nazwę tego nabożeństwa wprowadził w 1458 roku jeden z pielgrzymów do Ziemi Świętej - W. Wey. W Polsce Drogę Krzyżową zaczęto odprawiać w XVI wieku.

dk1Gorzkie Żale
„Gorzkie żale” odmawiamy w niedziele Wielkiego Postu. Nabożeństwo to pojawiło się w XVIII wieku, i do dziś zachowało się staropolskie jego brzmienie.W śpiewanych pieśniach rozważamy mękę i śmierć Pana Jezusa oraz cierpienia Jego Matki, która wiernie towarzyszyła Mu podczas Drogi Krzyżowej.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – środa w łączności ze Mszą św.
Koronka do Miłosierdzia Bożego – piątek w łączności ze Mszą św.
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP – pierwsza sobota miesiąca w łączności ze Mszą św.
Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa – pierwszy piątek miesiąca w łączności ze Mszą św.

16.01.2022  II Niedziela Zwykła
Dębionek   8:30 śp. Stanisława Wieczorek /5r. śm./ i zm. z rodziny
Dębowo 10:00 1/ śp. Katarzyna /w rocz. śm./, Tomasz, Jan, Anastazja, Jan Staniccy,
     śp. Agnieszka, Wawrzyniec Szumscy